Prekių sąrašas pagal gamintoją DFG1924

Ši kvapų istorija gimė 1924 m., kai chemikas Giustino Dalla Favera netoli Treviso atvėrė savo laboratorijos duris. Šis kvalifikuotas specialistas turėjo ypatingą dovaną ruošti įvairius mišinius ir derinti jų sudedamąsias dalis. Favera ne tik maišė medikamentų mikstūras, likerius ir eliksyrus, jis įsteigė savo laboratoriją tam, kad galėtų kurti receptus gausybei kvepalų laikais, kai panašių produktų parduotuvėse buvo reta.


Šis palikimas atiteko Giustino anūkui Fabijui, tiesą sakant, pirmiausia - Fabio žmonai Patricijai, jautusiai begalinę aistrą kvapams.


Patricija atkūrė ir atgaivino praeityje naudotas formules bei jas patobulino. Įkvėpimo ji sėmėsi iš istorijų, parsivežtų iš ilgų kelionių po pasaulį, įvairių kultūrų, meno apraiškų ir filosofijos traktatų. Šie kertiniai dalykai leido kiekvienam patirti tūkstančius įvairiausių emocijų vienu metu.


DFG1924 prekės ženklas grįžo į rinką 2014 metais su siekiu savo kuriamuose produktuose išsaugoti tradicinius elementus. Elegantiškas logotipas – kūrybiška originalo interpretacija, kurioje – prekės ženklo pradininko Dalla Favera Giustino inicialai ir 1924-ieji - laboratorijos įsteigimo metai.


Parfumeriui Roberto Dario tuomet buvo patikėta sukurti kvapų piramidę, į ją įkomponuojant ir atkurtas natas ir stulbinančius derinius. Jo kūriniai šiandien žadina unikalias emocijas ir įtinka tiems, kurie ieško vienetinio, išskirtinai asmeninio žavesio formulės.


Ypatingas parfumerio kūrybos rezultatas puikiausiai atsiskleidžia produktuose, kurie tapo išskirtininiai ne tik dėl naudojamų žaliavų kokybės, bet ir dėl elegantiškos kvapų paletės.


Trys DFG1924 ženklo linijos - Spezieria Officinale, Asolo Perfumes ir Acque Odorose - tai platus kvapiųjų, tualetinių vandenų, namų kvapų, kūno kremų bei vonios ir dušo gelių pasirinkimas.


Asolo kaimelį italų poetas Carducci yra pavadinęs „šimtu horizontų“ (CENTO ORIZZONTI), o DFG1924 šį pavadinimą suteikė vieniems prabangiausių savo kvepalų.
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
 • 80,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Figos, kietis. Vidurinės natos: Irisas, Citrininė aloyzija. Pamatinės natos: Šienas.
 • 80,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Apelsinas, mandarinas. Vidurinės natos: Cinamonas, muskato riešutas. Pamatinės natos: Vanilė, mira, smilkalai, santalmedis.
 • 80,00 € Išparduota
  Viršutinės natos: Bergamotė, kartusis apelsinas, cinamonas. Vidurinės natos: Tabakas, bosvelijos (frankincense) ekstraktas, juodieji pipirai. Pamatinės natos: Santalmedis, pačiulis, vanilė, vetiverija, tonka pupelės.
 • 80,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Žalioji citrina. Vidurinės natos: Rožė, snaputis, jazminas, frezija. Pamatinės natos: Kedras, vanilė, medžio muskusas.
 • 80,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Bergamotė, persikas. Vidurinės natos: Vanilė. Pamatinės natos: Sandalmedis, ambra, mira.
 • 110,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Baltosios rožės, lotosas. Vidurinės natos: Jazminas, tamsieji medžiai. Pamatinės natos: Irisas, ambra, muskusas, medis.
 • 110,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Bergamotė. Vidurinės natos: Kardamonas, anyžinė ožiažolė. Pamatinės natos: Medis, ambra.
 • 75,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Muskusas. Vidurinės natos: Pačiulis, kedras. Pamatinės natos: Ambra.
 • 75,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Bergamotė, baltasis greipfrutas, citrina, apelsinas. Vidurinės natos: Baltosios gėlės, jazminas, magnolija. Pamatinės natos: Pačiulis, muskusas.
 • 75,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos: Greipfrutas, žolelės. Vidurinės natos: Baltosios gėlės, arbata, mangas. Pamatinės natos: Smilkalai, kerpės, medis.
 • 65,00 € Yra sandėlyje
  „Oro Bianco“ – tai „Life for skin“ linijos aukščiausios kokybės odos priežiūros priemonė, sukurta DFG1924 parfumeriams bendradarbiaujant su Kalis labaratorijos mokslininkais. Tai prabangi ir naujoviška emulsija, skirta atjauninti veidui, kaklui, dekoltė sričiai ryte ir / arba vakare. Kremas sudrėkina, skaistina bei standina odą.
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų

Meniu