Prekių sąrašas pagal gamintoją Sammarco

Sammarco – tai visiškai naujas parfumerijos prekinis ženklas Lietuvoje, kurio įkūrėjas, savininkas ir „nosis“ italas Giovanni Sammarko - civilinės teisės mokslų daktaras, kuris atsidavė parfumerinei aistrai, persikėlė į Šveicariją ir čia 2013 metais įkūrė Sammaraco parfumerijos namus.

Šio kūrėjo filosofija paprasta ir tuo pačiu gili – parfumerija tai grožio paieškos, kur parfumeris atspindi emocijas ir svajones. Ir visa tai yra daroma pasitelkus geriausias medžiagas bei ingridientus, stengiantis sukurti kažką bekompromsiškai nuostabaus. Giovanni - aršus kovotojas prieš sintetinių kvapų naudojimą parfumerijoje...

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • 130,00 € Yra sandėlyje
  Viršutinės natos žaižaruoja mandarinais bei imbieru, dvelkteli tabakas, blyškusis kietis ir vilkdalgiai. Ariel kvapo širdis – tai šventgaršvė ir tuberožė, prisodrinta jazminu, kvepene (osmanthus), našlaitėmis ir rože. Pamatinėse natose atsiskleidžia santalmedis – minkštas, jaukus, kreminis ir skleidžiantis šilumą.
 • 160,00 € Yra sandėlyje
  Jazminas, rožė, mimoza, mira (opoponax), kvapieji sakai
 • 130,00 € Yra sandėlyje
  Vetiverija, rožė, pipiras, smilkalai, bergamotė
 • 130,00 € Yra sandėlyje
  Kakava, pačiulė, vanilė, kiniškosios kvepenės (osmanthus), tabakas, civetas, bebro sruogliai (lot. castoreum).
 • 130,00 € Yra sandėlyje
  Natos: Našlaitė, Rožė, Jazminas, Kvepenė, Nerolis, Sandalmedis, Obuolys, Kriaušė, Mandarinas, Ambra.
 • 100,00 € Yra sandėlyje
  Intriguojantis rausvųjų pipirų, imbiero, juodųjų serbentų su avietėmis ir rožės derinys kibirkščiuoja aistra švelniojo vilkdalgio, jausmingo santalmedžio, vanilės ir purios ambros patale.
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

Meniu