Kvapai namams 

Kiekvieni namai turi savo aurą, kuri įkūnija čia esančių žmonių tarpusavio ryšį ir nuotaiką. Tačiau kartais atrodo, jog šiai aurai tarytum kažko trūksta. Jeigu namuose jaučiasi neužpildyta erdvė, tai labai paprastai išspręsite pasitelkę kvapų galią.

Kvapai namams – tai žinomų Europoje nišinių kvepalų gamintojų kūriniai, sutelkiantys gražiausius ir jaukiausius pasaulio kvapus į vieną buteliuką, žvakę ar lempą.

Tik iš natūralių medžiagų gaminami originalūs kvapai namams, skirti pagyvinti namų aurą, gali būti kelių rūšių: ant užuolaidų, baldų gobeleno ar dekoratyvinių pagalvėlių purškiami kvepalai, kvapiosios žvakės, kvepalai su jame mirkomais mediniais pagaliukais-lazdelėmis (difuzeriai) ir pelėsio ar kitus nemalonius kvapus naikinančios kvapiosios lempos. Kiekvienu šių atvejų kvapas sklinda vis kitaip – purškiami kvepalai tinka, jeigu juos naudotumėte retkarčiais, o difuzeriai nuolatos namuose švelniai skleistų pasirinktą aromatą.

Kiekvieniems namams ir ne tik (šie produktai gali būti naudojami ir SPA, masažo salonuose, grožio klinikose bei kitose įstaigose ir patalpose, kur norima sukurti savitą, jaukią ir šiltą atmosferą) labiausiai tinkantį aromatą atrasite tik Jūs pats. Mūsų parduotuvėje galite išbandyti plačios gamos kvapų namams aromatus. Turime egzotiškų karštu smėliu ir dykuma dvelkiančių rytietiškų kvapų, švelnesnių ir grakštesnių gėlių natų kvepalų namams bei kitų įvairių aromatų.

Visokių Daiktų Krautuvėlėje/VDK Vilniuje bei internetu www.kvepalubaras.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti prancūzų, ispanų, anglų, šveicarų ir kitų šalių parfumerių produktų namams. Internetu galite užsisakyti jau pamėgtus kvapus iš mūsų asortimento, o jeigu geriausio aromato savo namams dar neatradote, apsilankykite pas mus adresu Užupio g. 20.  Patrauklia kaina suteiksime progą įsigyti kvapų namams, tinkančių kiekvienam skoniui. Pasirūpinsime, kad visados būtų gera sugrįžti į namus, apgaubiančius šiluma ir jaukumu.

Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų
 • 65,00 € Yra sandėlyje
  „Oro Bianco“ – tai „Life for skin“ linijos aukščiausios kokybės odos priežiūros priemonė, sukurta DFG1924 parfumeriams bendradarbiaujant su Kalis labaratorijos mokslininkais. Tai prabangi ir naujoviška emulsija, skirta atjauninti veidui, kaklui, dekoltė sričiai ryte ir / arba vakare. Kremas sudrėkina, skaistina bei standina odą.
 • 45,00 € Prekę turime
  Maharadjah tai levandos ir sandalmedžio kombinacija kartu su pačiulio ir vanilės prieskoniu.
 • 45,00 € Prekę turime
  Iškeliaukite į Virdžiniją ir pajuskite kedro esenciją! Koks nuostabus malonumas! Kombinuotas su sibiro pušimi ir egzotišku snapučiu, La route du cèdre galingo kvapo pojutis.
 • 45,00 € Prekę turime
  Širdį suvirpina žibuoklių, geranijos bei irisų natos - tai kvietimas šokiui.
 • 45,00 € Prekę turime
  Itin šiltas aromatas žiemą ar lietingu oru, pripildytas rytietiško balzamo ir prieskonių kvapų - Ceilono cinamonas, mandarinų aliejus ir karamelė įvynioti miško pataluosna (pačiulės ir kedro aliejai).
 • 45,00 € Prekę turime
  Raudonmedžio dėžutė ir plonas tabako lapas iš tolimosios Havanos, šalavijas ir anyžius.
 • 45,00 € Prekę turime
  Viduržemio jūros blizgesys. Šviežia citrina, bergamotė ir apelsinas sudaro šį aromatą aprengtą jazminu ir žaliaja mėta.
 • 45,00 € Prekę turime
  Labai šauni sandalmedžio ir cinamono kombinacija sušvelninta medžio bei rožės natomis. Glotnus ir šiltas aromatas namų jaukumui užtikrinti.
 • 25,00 € Prekę turime
  Odos bei medžio mišinys su citrusu jūsų automobiliui.
 • 25,00 € Prekę turime
  Apelsino žiedų esencija, aitrieji apelsinai ir jazminas sudaro šį poilsio meto aromatą.
 • 45,00 € Prekę turime
 • 45,00 € Prekę turime
  Itin gerai panaikina virtuvės bei cigarečių kvapus.
 • 75,00 € Prekę turime
  Itin gerai panaikina virtuvės bei cigarečių kvapus.
 • 45,00 € Prekę turime
  Aliejinė lempa su klasikiniu dekoru. Itin gerai panaikina virtuvės bei cigarečių kvapus.
 • 65,00 € Prekę turime
  Itin gerai panaikina virtuvės bei cigarečių kvapus.
Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų

Meniu